Szybko przekonujemy kontrahentów swoim zaangażowaniem

Wysoka jakość oraz otwartość na nowe wyzwania czyni z nas profesjonalistów godnych zaufania. Oferujemy usługi transportowe i spedycyjne na terenie kraju, Unii Europejskiej oraz Ukrainy. Posiadamy stosowne licencje i pozwolenia. Mamy stałych klientów zarówno we wschodniej jak i zachodniej Europie.

Zapewniamy:

  • Oraganizację i wykonanie transportu
  • Kompleksową obsługę celną
  • Magazynowanie

Teren przedsiębiorstwa, na którym zlokalizowane są należące do spółki obiekty, a więc: magazyn składu, chłodnia, biurowiec i parking dla samochodów ciężarowych - jest ogrodzony, chroniony i całodobowo monitorowany.

Świadczymy usługi z zakresu spedycji drogowej, morskiej, lotniczej i kolejowej. Stale współpracujemy z zaufanymi klientami dzięki czemu skracamy czas operacji związanych z transportem międzynarodowym.

Specjalizujemy się w transportach ekspresowych za pomocą aut dostawczych do 3,5t DMC. Siedziba firmy mieści się na Lubelszczyźnie, co sprzyja kontaktom handlowym ze wschodnimi krajami. Zakres naszych działań obejmuje również całą Europę. Posiadamy niezbędne dokumenty uprawniające nas do świadczenia usług transportu krajowego, a także transportu międzynarodowego. Oferujemy wysoką jakość usług transportowych dzięki którym zyskujemy coraz większą liczbę zadowolonych klientów.

Przyjmujemy zlecenia dotyczące spedycji oraz oferujemy fachowe doradztwo spedycyjne. Dobierzemy i zorganizujemy właściwy środek transportu. Nadajemy, odbieramy, rozładowujemy, przeładowujemy oraz przekazujemy przesyłki. Zawieramy umowy spedycyjne łącznie z przetwarzaniem i kompletowaniem ich. Oferujemy możliwość ubezpieczenia przewożonych towarów. W pełni przygotowujemy towar do odpraw celnych.